תפריט סגור

זמן קורונה

מרכז הספורט חזר לפעילות לפרטים לחץ כאן

לוח זמנים עדכני לפעילות לחץ כאן להורדה

הצהרת בריאות יומית לחץ כאן

חברי וחברות ספיבק היקרים,

בהתאם להנחיות ותקנות משרד הבריאות ולאחר מאמצים מרובים שלנו ושל עמותת איל"ן גם בסגר שלישי ועד הודעה אחרת מועדון ספיבק יהיה פתוח לפעילות שיקומית טיפולית לחברי מועדון נכים בלבד לפי לוחות הזמנים הרגילים. כמו כן יתקיימו כרגיל ולפי לוחות הזמנים הרגילים אימוני ספורטאים תחרותיים, אימוני סגלים פראלימפיים ואימוני נבחרות לאומיות. 

עד הודעה אחרת תתאפשר כניסת מנוי דמי חבר, מנוי מקרה רפואי ומנוי תוכנית ילדים ונוער, או מי שהוזמנו לטיפול הידרותרפיה, ספורט טיפולי ופיזיותרפיה. מנויי אגודות יוקפאו ויזוכו בתקופת הסגירה בעת חידוש המנוי ב-2021.

תתאפשר כניסת מלווים לנכים הזכאים במלווה אך למלווים אסור להשתתף בפעילות או להשתמש במתקנים.

כל זאת תחת מגבלות ונהלים כפי שיקבעו ויפורסמו על ידי ממונה הקורונה של המועדון – איציק אזולאי.

במידה וקיימות אצלך מחלות רקע או שקיים חשש לתחלואה קשה בעקבות הידבקות אפשרית בקורונה עליך להתייעץ עם הרופא/ה המטפל/ת לפני כניסתך לפעילות במרכז הספורט.

בכל כניסה למועדון ימדד חום גופך בשער וכן תדרש/י לחתום על הצהרת בריאות יומית לחץ כאן. קטינים/ות יידרשו להציג הצהרת בריאות יומית חתומה על ידי אחד ההורים.

כל מנויי ומנויות המועדון יזוכו בתקופה של חודשיים וחצי בתחילת שנת 2021. מנויי אגודות משתמשות יזוכו בהתאם.

ספיבק הוא לא רק מועדון ספורט, הוא הרבה יותר מזה: הוא בית מגוון ועשיר בתכניות ושירותים עבור אוכלוסיות מגוונות של אנשים עם מוגבלויות. חלק גדול מהתקציב מגיע מתרומות וחלקו האחר מפעילות. כמו כל המשק, גם ספיבק חווה פגיעה קשה וקיומו אינו מובן מאליו. אנחנו נערכים לפעילות בשגרה חדשה על מנת לוודא את המשך שגשוגו של המועדון לטווח הארוך.

שעות הפתיחה של המועדון יהיו בימים א'-ה' בשעות 08:00-21:00, וביום ו', בשעות 08:00-1600 (חדר כושר עד 1200)  שימו לב, שעת הסגירה היא השעה בה שערי המועדון ינעלו, למען ביטחונכם עליכם להיות מחוץ למתחם המועדון בשעת הסגירה.

שעות המזכירות בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00. שעות הפתיחה של כל מתקן מפורטות בטבלה המצורפת.

ניתן ליצור קשר בנוגע ללוחות הזמנים ובכל נושא אחר עם מזכירות מרכז הספורט בטלפון 03-5754444 (שלוחה 238, ענת), באימייל anatb@iscd.com או בהודעה פרטית בדף הפייסבוק שלנו @ספיבק – מרכז הספורט לנכים.

עד הודעה חדשה, חלה חובת עטיית מסכות בכל זמן שאינו זמן פעילות גופנית, וכמו תמיד, העישון לסוגיו במתחם ספיבק, כולל השטחים הפתוחים והחצרות, אסור.

אנו מאחלים לכם חזרה מהנה לכושר.

צוות ספיבק

נגישות