חדשות ספורט

ברכות חמות לעשאל שבו שחקן כדורסל בולט במרכז הספורט שלנו על המעבר לליגה הגרמנית. לסיפור המלא:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברכות לאלוף ישראל בבוצ'יה נדב לוי על ההישג המופלא של זכיה במדלית הכסף באליפות העולמית הפתוחה בבוצ'יה שננעלה אמש בסביליה. לכתבה בYNETסקירה מלאה: נדב לוי ממרכז הספורט שלנו היה הנציג הישראלי היחיד בטורניר סביליה בבוצ'יה.  בשלב המוקדם ניצח לוי את כל שלושת המשחקים שלו ועלה לרבע הגמר וזאת לא לפני שגבר בדרך על האלופה האולימפית מביג'ינג. ברבע הגמר ניצח יריב מהונג קונג ואז פגש במדורג ראשון בעולם  Worawut Saengampa מתאילנד. וניצח אותו בתוצאה 5:4 לאחר פיגור 4:0 ועלה לגמר. בגמר נתקל בשחקן תאילנדי שהיווה משוכה כמעט בלתי עבירה והמשחק הסתיים בתוצאה 9:1 לתאילנדי. ברכות חמות לנדב לוי על הזכייה במדליית הכסף בטורניר.

 

עשאלניימאר
עשאל שבו עם שחקן הכדורגל האגדי ניימאר
NADAVLEVISVILE1
שוקי ונדב לוי

באליפות ישראל בשחייה שהתקיימה היום זכו ספורטאי מרכז הספורט שלנו במדליות כסף וארד. השחיין המעוטר איציק ממיסטבלוב זכה במדליית כסף ואיה רייס המבטיחה זכתה בארד. ברכות לזוכים!

 

 

איציק ממיסבלוב אילן רג
איציק ממיסטבלוב . צילום מהטלויזיה

מתארגנת קבוצה לייצוג מרכז הספורט איל"ן ר"ג בצליחת הכנרת ה64 בתאריך 16.09.17, על המעוניינים בפרטים נוספים לפנות לאלכס רכזת השחייה ההישגית בטל: 052-4508223. ההרשמה תיסגר ב8.09.17

כנרת
צליחת הכנרת צילום ראובן שוורץ

הנבחרת הפראלימפית בכדורסל מנצחת את נבחרות ליטא ושבדיה ומבטיחה את מקומה בין 8 הנבחרות הטובות באירופה. כעת עוברת הנבחרת להילחם על מקומה באליפות העולם. לקריאת הכתבה המצויינת באתר Ynet הקליקו על התמונה.

BASKET
נבחרת הכדורסל נכנסת לאליפות אירופה

לאחר ערב של משחקים ברמה גבוהה ביותר הוכתרו אלופי ישראל החדשים בבוצ'יה לשנת 2017: בקטגוריה הקבוצתית זכתה קבוצת איל"ן חיפה לאחר נצחון 7-4 על איל"ן ר"ג. בזוגות גברה איל"ן רמת גן על איל"ן חיפה בתוצאה 5-.  בקטגוריית BC1 - ניצח משה חיים את אורית קלנר 7-3 וזכה בתואר. שני השחקנים משתייכים למועדון איל"ן רמת גן. בקטגוריית BC2-4, ניצח נדב לוי את אלוף ישראל היוצא דני כהן סולל בתוצאה 7-1 לאחר משחק שהיווה שחזור של גמר השנה שעברה, גם בגמר הזה שני הפיינליסטים משתייכים למועדון איל"ן ר"ג.

BOCCIA
הזמנה לערב גמר אליפות ישראל

קוואד ראגבי: קבוצת איל"ן הרצליה זכתה הערב (רביעי) בגביע המדינה בראגבי בכיסאות גלגלים. במשחק הגמר שנערך באולם מרכז הספורט לנכים של איל"ן ברמת גן, גברה איל"ן הרצליה על אילן רמת גן בתוצאה:37- 43 והניפה את גביע המדינה.  הרבו להבקיע: להרצליה שלומי ספיבק 17 שערים ושיר תרזה עם 15, בשורות ר"ג בלט מוטי צדקיהו שהבקיע 25 שערים! שלומי ספיבק שהנו גם עוזר מאמן הקבוצה המנצחת אמר בסיום: "אני מודה לשחקנים על המאמץ, הזמן וההשקעה ומעריך אותם על המלחמה".

RAG
קוואד ראגבי גביע המדינה

ברכות לקבוצת הכדורסל של מרכז הספורט, על הזכייה בתואר הכפול: מחזיקת הגביע ואלופת המדינה!

BASKET2
אלופת המדינה 2017

קבוצת הכדורסל של מרכז הספורט שלנו זכתה בפעם השלישית ברציפות בגביע המדינה לאחר שגברה בתוצאה 57-49 על קבוצת בית הלוחם חיפה. איל"ן ר"ג תתמודד גם על תואר אלופת המדינה מול קבוצת בית הלוחם חיפה במסגרת סדרת משחקי הטוב מחמש שיחלו בשבוע הבא. תודה רבה לכל השחקנים ולצוות המקצועי.

BASKET02
מחזיקת הגביע 2017