חדשות ספורט

הישגים מציינים באליפות אירופה בבוצ'יה: קטגוריה קבוצתית ישראל זוכה במקום הרביעי. קטגוריה אישית נדב לוי מאיל"ן ר"ג זוכה במקום הרביעי.  נדב לוי מאיל"ן ר"ג מעפיל עד לחצי גמר אליפות אירופה בבוצ'יה שם הוא פוגש את רוברט מז'יק המצוין מסלובקיה. לאחר  שמז'יק ניצח, מתמודד לוי מול המדורג ראשון בטורניר, אמיליו וולנטה מפורטוגל המארחת על מדליית הארד. לאחר משחק צמוד שבשיאו הוביל נדב בתוצאה 4:1, המשחק מסתיים בתוצאה 5:4 לפורטוגלי. תודה רבה לכלל השחקנים שנתנו טורניר נהדר, תודה מיוחדת לצוות המקצועי, להתראות אולי באליפות העולם בלונדון 2018.

+

31.10.17: בת אל ברייטמן מפסידה לפייטרו מלון האיטלקי לאחר משחק צמוד בתוצאה 3:2, נדב לוי מנצח את ניק פיטרס ההולנדי בתוצאה 4:2 ועולה לשלב הבא. דדי וויך מפסיד למז'יק הסלובקי בתוצאה 7:0 ומאבד את הסיכוי לעלות שלב, גם אורית קלנר מסיימת את דרכה בתחרות לאחר ההפסד אמש למדורג ראשון בעולם, האלוף הפראלימפי הבריטי דיויד סמית'. 

BO1
לדף תוצאות מתעדכן

3 מדליות זהב, 2 כסף ו-3 ארד, זהו מאזנם של נערי ונערות נבחרת ישראל שהשתתפו לראשונה במשחקים הפראלימפיים לנוער שהתקיימו באיטליה. את איל"ן ר"ג ייצג בכבוד ליעד לוי שזכה במדליית ארד בתחרויות הבוצ'יה. (נתונים אברהם תשובה)

123
ליעד לוי (באמצע) עם המדליה.

אלוף ישראל בבוצ'יה נדב לוי זכה במדליית כסף באליפות העולמית הפתוחה בבוצ'יה. לכתבה המלאה מאת אברהם תשובה באתר YNET

נדב לוי בסביליה2
נדב לוי עם המדליה.

קוואד ראגבי: קבוצת איל"ן הרצליה זכתה הערב (רביעי) בגביע המדינה בראגבי בכיסאות גלגלים. במשחק הגמר שנערך באולם מרכז הספורט לנכים של איל"ן ברמת גן, גברה איל"ן הרצליה על אילן רמת גן בתוצאה:37- 43 והניפה את גביע המדינה.  הרבו להבקיע: להרצליה שלומי ספיבק 17 שערים ושיר תרזה עם 15, בשורות ר"ג בלט מוטי צדקיהו שהבקיע 25 שערים! שלומי ספיבק שהנו גם עוזר מאמן הקבוצה המנצחת אמר בסיום: "אני מודה לשחקנים על המאמץ, הזמן וההשקעה ומעריך אותם על המלחמה".

RAG
קוואד ראגבי גביע המדינה

ברכות לקבוצת הכדורסל של מרכז הספורט, על הזכייה בתואר הכפול: מחזיקת הגביע ואלופת המדינה!

BASKET2
אלופת המדינה 2017

קבוצת הכדורסל של מרכז הספורט שלנו זכתה בפעם השלישית ברציפות בגביע המדינה לאחר שגברה בתוצאה 57-49 על קבוצת בית הלוחם חיפה. איל"ן ר"ג תתמודד גם על תואר אלופת המדינה מול קבוצת בית הלוחם חיפה במסגרת סדרת משחקי הטוב מחמש שיחלו בשבוע הבא. תודה רבה לכל השחקנים ולצוות המקצועי.

BASKET02
מחזיקת הגביע 2017