חדשות ספורט

ביום ג' 25.07.17 לא תתקיים שחיה חופשית בבריכה הקטנה.

נבחרת העתודה בכדורסל בכיסאות גלגלים בהדרכת ליאור דרור זכתה במדליית הזהב במשחקי המכביה ה20 לאחר שניצחה בגמר את קבוצת בית הלוחם ירושלים.

BasketB
עשאל שבו. צילום קרן איזקסון.

מתארגנת קבוצה לייצוג מרכז הספורט איל"ן ר"ג בצליחת הכנרת ה64 בתאריך 16.09.17, על המעוניינים בפרטים נוספים לפנות לאלכס רכזת השחייה ההישגית בטל: 052-4508223. ההרשמה תיסגר ב8.09.17

כנרת
צליחת הכנרת צילום ראובן שוורץ

נבחרת ישראל בכדורסל תתמודד הערב בטנריפה ספרד מול נבחרתה החזקה של פולין. ניצחון של הנבחרת שלנו שווה העפלה לאליפות העולם. עוד מאמץ קטן ולאחר שהושג כבר הקריטריון האירופאי, יושג גם זה העולמי. בהצלחה לנבחרת! יש אפשרות לצפות בשידור החי של המשחק ע"י הקלקה על התמונה משמאל. היום: רביעי בשעה 19:30 שעון ישראל.

BASKET3
נבחרת הכדורסל בדרך לאליפות העולם

הנבחרת הפראלימפית בכדורסל מנצחת את נבחרות ליטא ושבדיה ומבטיחה את מקומה בין 8 הנבחרות הטובות באירופה. כעת עוברת הנבחרת להילחם על מקומה באליפות העולם. לקריאת הכתבה המצויינת באתר Ynet הקליקו על התמונה.

BASKET
נבחרת הכדורסל נכנסת לאליפות אירופה

לאחר ערב של משחקים ברמה גבוהה ביותר הוכתרו אלופי ישראל החדשים בבוצ'יה לשנת 2017: בקטגוריה הקבוצתית זכתה קבוצת איל"ן חיפה לאחר נצחון 7-4 על איל"ן ר"ג. בזוגות גברה איל"ן רמת גן על איל"ן חיפה בתוצאה 5-.  בקטגוריית BC1 - ניצח משה חיים את אורית קלנר 7-3 וזכה בתואר. שני השחקנים משתייכים למועדון איל"ן רמת גן. בקטגוריית BC2-4, ניצח נדב לוי את אלוף ישראל היוצא דני כהן סולל בתוצאה 7-1 לאחר משחק שהיווה שחזור של גמר השנה שעברה, גם בגמר הזה שני הפיינליסטים משתייכים למועדון איל"ן ר"ג.

BOCCIA
הזמנה לערב גמר אליפות ישראל

קוואד ראגבי: קבוצת איל"ן הרצליה זכתה הערב (רביעי) בגביע המדינה בראגבי בכיסאות גלגלים. במשחק הגמר שנערך באולם מרכז הספורט לנכים של איל"ן ברמת גן, גברה איל"ן הרצליה על אילן רמת גן בתוצאה:37- 43 והניפה את גביע המדינה.  הרבו להבקיע: להרצליה שלומי ספיבק 17 שערים ושיר תרזה עם 15, בשורות ר"ג בלט מוטי צדקיהו שהבקיע 25 שערים! שלומי ספיבק שהנו גם עוזר מאמן הקבוצה המנצחת אמר בסיום: "אני מודה לשחקנים על המאמץ, הזמן וההשקעה ומעריך אותם על המלחמה".

RAG
קוואד ראגבי גביע המדינה

ברכות לקבוצת הכדורסל של מרכז הספורט, על הזכייה בתואר הכפול: מחזיקת הגביע ואלופת המדינה!

BASKET2
אלופת המדינה 2017

קבוצת הכדורסל של מרכז הספורט שלנו זכתה בפעם השלישית ברציפות בגביע המדינה לאחר שגברה בתוצאה 57-49 על קבוצת בית הלוחם חיפה. איל"ן ר"ג תתמודד גם על תואר אלופת המדינה מול קבוצת בית הלוחם חיפה במסגרת סדרת משחקי הטוב מחמש שיחלו בשבוע הבא. תודה רבה לכל השחקנים ולצוות המקצועי.

BASKET02
מחזיקת הגביע 2017

קהל רב וביניהם ח"כ קרין אלהרר, ראש העיר ר"ג, ראשי עמותת אילן, הספורטאית הפראלימפית ענבל פיזרו והזמר דיויד ברוזה כיבדו בנוכחותם את האירוע השנתי של חלוקת מלגות הצטיינות לספורטאי אילן מרמת גן וחיפהה שנערך היום (א) בשעה 16:00 במרכז הספורט. האירוע נושא את שמם של משפחות סבה וברוזה, קרובי משפחתוו של הזמר דיוויד ברוזה, שנמנו על מייסדי מרכז הספורט שלנו. ברוזה עצמו הופיע בלקט משיריו ביחד עם הזמרת הצעירה מאיה לנדר (18) שהנה חברת מרכז הספורט מגיל ארבע וחצי. כתב: אברהם תשובה

BRO
דיויד ברוזה אצלנו במרכז הספורט