חדשות ספורט

טורניר סיום חגיגי של מיזם הבוצ'יה הארצי נערך במרכז הספורט שלנו בהשתתפות קבוצות מכל רחבי הארץ ובניצוחם של רונית שמש וייסלר וברוך חגאי. בטורניר המסכם נטלו חלק כל המסגרות שהוקמו בזכות המיזם והן עתידות כעת להמשיך ולהתקיים ברשות עצמן בתקווה לצירוף עוד ועוד ספורטאים שאינם מסוגלים למעשה להשתלב באף ענף אחר. ברכות ליוזמים, למוסד לביטוח לאומי, להתאחדות לספורט נכים, למדריכים, למתנדבים ולכלל העושים במלאכה. 

 
FullSizeRender (5)
חולצות האירוע ומדליות ההשתתפות.

באליפות ישראל בשחייה שהתקיימה במכון וינגייט זכו ספורטאי מרכז הספורט שלנו במדליות כסף וארד. השחיין המעוטר איציק ממיסטבלוב זכה במדליית כסף ואיה רייס המבטיחה זכתה בארד. ברכות לזוכים.

איציק ממיסבלוב אילן רג
איציק ממיסטבלוב צילום מהטלוויזיה

אלוף ישראל בבוצ'יה נדב לוי זכה במדליית כסף באליפות העולמית הפתוחה בבוצ'יה. לכתבה המלאה מאת אברהם תשובה באתר YNET

NADAVLEVISVILE1
שוקי ונדב לוי.

לאחר ערב של משחקים ברמה גבוהה ביותר הוכתרו אלופי ישראל החדשים בבוצ'יה לשנת 2017: בקטגוריה הקבוצתית זכתה קבוצת איל"ן חיפה לאחר נצחון 7-4 על איל"ן ר"ג. בזוגות גברה איל"ן רמת גן על איל"ן חיפה בתוצאה 5-.  בקטגוריית BC1 - ניצח משה חיים את אורית קלנר 7-3 וזכה בתואר. שני השחקנים משתייכים למועדון איל"ן רמת גן. בקטגוריית BC2-4, ניצח נדב לוי את אלוף ישראל היוצא דני כהן סולל בתוצאה 7-1 לאחר משחק שהיווה שחזור של גמר השנה שעברה, גם בגמר הזה שני הפיינליסטים משתייכים למועדון איל"ן ר"ג.

BOCCIA
הזמנה לערב גמר אליפות ישראל

קוואד ראגבי: קבוצת איל"ן הרצליה זכתה הערב (רביעי) בגביע המדינה בראגבי בכיסאות גלגלים. במשחק הגמר שנערך באולם מרכז הספורט לנכים של איל"ן ברמת גן, גברה איל"ן הרצליה על אילן רמת גן בתוצאה:37- 43 והניפה את גביע המדינה.  הרבו להבקיע: להרצליה שלומי ספיבק 17 שערים ושיר תרזה עם 15, בשורות ר"ג בלט מוטי צדקיהו שהבקיע 25 שערים! שלומי ספיבק שהנו גם עוזר מאמן הקבוצה המנצחת אמר בסיום: "אני מודה לשחקנים על המאמץ, הזמן וההשקעה ומעריך אותם על המלחמה".

RAG
קוואד ראגבי גביע המדינה

ברכות לקבוצת הכדורסל של מרכז הספורט, על הזכייה בתואר הכפול: מחזיקת הגביע ואלופת המדינה!

BASKET2
אלופת המדינה 2017

קבוצת הכדורסל של מרכז הספורט שלנו זכתה בפעם השלישית ברציפות בגביע המדינה לאחר שגברה בתוצאה 57-49 על קבוצת בית הלוחם חיפה. איל"ן ר"ג תתמודד גם על תואר אלופת המדינה מול קבוצת בית הלוחם חיפה במסגרת סדרת משחקי הטוב מחמש שיחלו בשבוע הבא. תודה רבה לכל השחקנים ולצוות המקצועי.

BASKET02
מחזיקת הגביע 2017