לוח זמנים

 מה ברצונך לעשות? 

  • יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    06:00
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    15:45

    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:30

    פעילות פרקינסון
    קב' 2 בריכה קטנה
    07:00
    07:45

    התעמלות
    התעמלות בריאותית אולם ג'ודו
    08:00
    09:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    10:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    15:00

    פעילות פרקינסון
    קב' 2 התעמלות סימונס
    08:15
    09:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30

    התעמלות
    פילאטיס שיקומי אולם ג'ודו
    09:15
    11:00

    אופניים
    10:00
    12:00

    טניס שולחן
    לימוד ואימון
    10:00
    12:00

    התעמלות
    פילאטיס שיקומי בכס
    11:00
    12:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    12:00
    15:00

    אומנות משקמת
    חוסן
    15:00
    18:00

    אופניים
    חוסן
    15:00
    18:00

    טניס שולחן
    לימוד ואימון חוסן
    15:00
    18:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לקויי תקשורת
    15:00
    19:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    15:00
    20:00

    בוצ'יה
    אולם סימונס
    16:30
    18:30

    אומנות משקמת
    18:00
    19:00

    התעמלות
    ניוון שרירים
    18:00
    19:00

    טניס שולחן
    אימון
    18:00
    20:00

    טניס שדה
    אימון בכס''ג
    18:00
    21:30

    כדורסל
    כדורסל בכס
    19:30
    21:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    20:00
    22:00

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00

    כדורסל
    אלישרא
    21:00
    22:30
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    12:30

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    06:30
    13:30

    טניס שדה
    פעילות חופשית
    06:30
    16:30

    פעילות פרקינסון
    קב' 3 בריכה קטנה
    07:45
    08:30

    התעמלות
    בונה עצם אולם ג'ודו
    08:00
    10:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    22:00

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים במקביל לגני הילדים
    08:30
    12:15

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15

    פעילות פרקינסון
    קב' 3 התעמלות סימונס
    09:00
    09:45

    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00

    קבוצת אקטואליה
    איילת אברהם, אולם ג'ודו, גילאי 45-65
    11:00
    12:00

    שחיה בריכה גדולה
    12:30
    22:00

    אופניים
    15:00
    18:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    ליקויי תקשורת
    15:00
    19:00

    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    16:00
    18:00

    טניס שדה
    אימון
    16:30
    19:30

    כדורסל
    כדורסל אימונים אישיים ליאור דרור
    17:00
    19:30

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    17:00
    21:00

    התעמלות
    פילאטיס אולם סימונס
    19:15
    20:45

    טניס שדה
    פעילות חופשית
    19:30
    22:00

    כדורסל
    ליגה נכים
    19:30
    22:30
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    15:45

    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:30

    פעילות פרקינסון
    קב' 2 בריכה קטנה
    07:00
    07:45

    התעמלות
    התעמלות בריאותית אולם ג'ודו
    08:00
    09:00

    פעילות פרקינסון
    קב' 2 התעמלות סימונס
    08:00
    09:15

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    15:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30

    התעמלות
    פילאטיס שיקומי אולם ג'ודו
    09:15
    10:00

    התעמלות
    פילטיס שיקומי בכס
    10:00
    11:00

    אופניים
    10:00
    12:00

    אומנות משקמת
    חוסן
    15:00
    18:00

    אופניים
    חוסן
    15:00
    18:00

    טניס שולחן
    לימוד ואימון חוסן
    15:00
    18:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    15:00
    20:00

    בוצ'יה
    אולם סימונס
    16:30
    20:30

    כדורסל
    אולם סימונס
    16:30
    20:30

    קבוצת תמיכה חוסן
    נטלי בר-אור, מרכז למידה
    17:00
    18:00

    אומנות משקמת
    18:00
    19:00

    טניס שולחן
    אימון
    18:00
    20:00

    טניס שדה
    אימון בכס
    18:00
    21:30

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    20:00
    22:00

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00
    06:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:00

    התעמלות
    בונה עצם אולם ג'ודו
    08:00
    10:00

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים במקביל לגני הילדים.
    08:30
    11:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    09:00
    22:00

    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00

    אומנות משקמת
    חדר תרבות
    10:00
    12:00

    ג'ירוקינטיקס
    עמנואל קרטן, אולם סימונס
    10:30
    13:30

    שחיה בריכה גדולה
    10:30
    15:45

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה קבוצות
    12:00
    15:00

    אופניים
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00

    חדר כושר
    ילדים ונוער
    15:00
    18:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    תוכנית הילדים והנוער שיעורי שחייה
    15:00
    19:00

    כדורסל
    סל גל תכנית ילדים ונוער
    16:00
    17:00

    אומנות משקמת
    ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    בוצ'יה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    טניס שדה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    16:30
    19:00

    התעמלות
    התעמלות ותנועה אולם ג'ודו
    18:00
    21:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    18:00
    21:30

    התעמלות
    יוגה אולם ג'ודו
    19:00
    20:15

    התעמלות
    אירובי ועיצוב אולם סימונס
    19:15
    20:45

    כדורסל
    כדורסל בכס
    20:00
    22:00

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00

    ריקודים בכסאות גלגלים מאיה גבע
    סימונס
    20:00
    22:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    06:30
    13:30

    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:00

    התעמלות
    בונה עצם
    08:00
    10:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    10:00

    שחיה בריכה גדולה
    08:00
    15:45

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    19:00

    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00

    טניס שולחן
    לימוד ואימון
    10:00
    12:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    12:00
    15:00

    אופניים
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00

    חדר כושר
    ילדים ונוער
    15:00
    18:00

    טניס שולחן
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לימוד שחיה לילדים תכנית הילדים והנוער
    15:00
    19:00

    אומנות משקמת
    ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    בוצ'יה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    טניס שדה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    כדורסל
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00

    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    17:30
    21:00

    כדורסל
    18:00
    19:30

    התעמלות
    התעמלות ותנועה אולם ג'ודו
    18:00
    21:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    18:00
    21:30

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    18:00
    22:00

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    19:00
    22:00

    התעמלות
    אירובי ועיצוב אולם סימונס
    19:15
    20:45

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00

    מקהלה
    גיל בר הדס, מרכז למידה
    20:00
    22:00
    07:00
    07:30
    08:00
    פעילות פרקינסון
    קב' 3 בריכה קטנה
    08:00
    08:45

    טניס שדה
    פעילות חופשית
    08:30
    16:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00

    שחיה בריכה גדולה
    09:00
    16:30

    פעילות פרקינסון
    קב' 3 התעמלות אולם ג'ודו
    09:15
    10:00

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    12:00
    16:00

    התעמלות
    עיצוב דינמי אולם סימונס
    14:30
    16:00
    08:30
    09:00
    טניס שדה
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00

    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00

    שחיה בריכה גדולה
    09:00
    16:30

    חדר כושר
    פעילות חופשית
    10:00
    15:00

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    11:00
    14:00
    09:30
    10:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    18:30
    19:00
    19:30
    20:00
    20:30
    21:00
    21:30
    22:00

    יום א

    • טניס שדה
      06:30 - 16:00
    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      08:30 - 11:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      09:00 - 22:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • אומנות משקמת
      10:00 - 12:00
    • ג'ירוקינטיקס
      10:30 - 13:30
    • שחיה בריכה גדולה
      10:30 - 15:45
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      12:00 - 15:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    • חדר כושר
      15:00 - 18:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • כדורסל
      16:00 - 17:00
    • אומנות משקמת
      16:00 - 18:00
    • בוצ'יה
      16:00 - 18:00
    • טניס שדה
      16:00 - 18:00
    • קוואד רגבי
      16:30 - 19:00
    • התעמלות
      18:00 - 21:00
    • חדר כושר
      18:00 - 21:30
    • התעמלות
      19:00 - 20:15
    • התעמלות
      19:15 - 20:45
    • כדורסל
      20:00 - 22:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00
    • ריקודים בכסאות גלגלים מאיה גבע
      20:00 - 22:00

    יום ב

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 15:45
    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • פעילות פרקינסון
      07:00 - 07:45
    • התעמלות
      08:00 - 09:00
    • טניס שולחן
      08:00 - 10:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 15:00
    • פעילות פרקינסון
      08:15 - 09:00
    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • התעמלות
      09:15 - 11:00
    • אופניים
      10:00 - 12:00
    • טניס שולחן
      10:00 - 12:00
    • התעמלות
      11:00 - 12:00
    • טניס שולחן
      12:00 - 15:00
    • אומנות משקמת
      15:00 - 18:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • חדר כושר
      15:00 - 20:00
    • בוצ'יה
      16:30 - 18:30
    • אומנות משקמת
      18:00 - 19:00
    • התעמלות
      18:00 - 19:00
    • טניס שולחן
      18:00 - 20:00
    • טניס שדה
      18:00 - 21:30
    • כדורסל
      19:30 - 21:00
    • טניס שולחן
      20:00 - 22:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00
    • כדורסל
      21:00 - 22:30

    יום ג

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 12:30
    • חדר כושר
      06:30 - 13:30
    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • פעילות פרקינסון
      07:45 - 08:30
    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • טניס שולחן
      08:00 - 22:00
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      08:30 - 12:15
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • פעילות פרקינסון
      09:00 - 09:45
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • קבוצת אקטואליה
      11:00 - 12:00
    • שחיה בריכה גדולה
      12:30 - 22:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • קוואד רגבי
      16:00 - 18:00
    • טניס שדה
      16:30 - 19:30
    • כדורסל
      17:00 - 19:30
    • חדר כושר
      17:00 - 21:00
    • התעמלות
      19:15 - 20:45
    • טניס שדה
      19:30 - 22:00
    • כדורסל
      19:30 - 22:30

    יום ד

    • חדר כושר
      06:30 - 13:30
    • טניס שדה
      06:30 - 16:00
    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • טניס שולחן
      08:00 - 10:00
    • שחיה בריכה גדולה
      08:00 - 15:45
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 19:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • טניס שולחן
      10:00 - 12:00
    • טניס שולחן
      12:00 - 15:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    • חדר כושר
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • אומנות משקמת
      16:00 - 18:00
    • בוצ'יה
      16:00 - 18:00
    • טניס שדה
      16:00 - 18:00
    • כדורסל
      16:00 - 18:00
    • קוואד רגבי
      17:30 - 21:00
    • כדורסל
      18:00 - 19:30
    • התעמלות
      18:00 - 21:00
    • חדר כושר
      18:00 - 21:30
    • טניס שולחן
      18:00 - 22:00
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      19:00 - 22:00
    • התעמלות
      19:15 - 20:45
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00
    • מקהלה
      20:00 - 22:00

    יום ה

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 15:45
    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • פעילות פרקינסון
      07:00 - 07:45
    • התעמלות
      08:00 - 09:00
    • פעילות פרקינסון
      08:00 - 09:15
    • טניס שולחן
      08:00 - 15:00
    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • התעמלות
      09:15 - 10:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • אופניים
      10:00 - 12:00
    • אומנות משקמת
      15:00 - 18:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • חדר כושר
      15:00 - 20:00
    • בוצ'יה
      16:30 - 20:30
    • כדורסל
      16:30 - 20:30
    • קבוצת תמיכה חוסן
      17:00 - 18:00
    • אומנות משקמת
      18:00 - 19:00
    • טניס שולחן
      18:00 - 20:00
    • טניס שדה
      18:00 - 21:30
    • טניס שולחן
      20:00 - 22:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00

    יום ו

    • פעילות פרקינסון
      08:00 - 08:45
    • טניס שדה
      08:30 - 16:00
    • טניס שולחן
      09:00 - 16:00
    • שחיה בריכה גדולה
      09:00 - 16:30
    • פעילות פרקינסון
      09:15 - 10:00
    • חדר כושר
      12:00 - 16:00
    • התעמלות
      14:30 - 16:00

    שבת

    • טניס שדה
      09:00 - 16:00
    • טניס שולחן
      09:00 - 16:00
    • שחיה בריכה גדולה
      09:00 - 16:30
    • חדר כושר
      10:00 - 15:00
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      11:00 - 14:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    08:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    15:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    19:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לימוד שחיה לילדים תכנית הילדים והנוער
    15:00
    19:00
    08:30
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה קבוצות
    12:00
    15:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15
    09:00
    09:30
    10:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    תוכנית הילדים והנוער שיעורי שחייה
    15:00
    19:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לקויי תקשורת
    15:00
    19:00
    הידרותרפיה בריכה קטנה
    ליקויי תקשורת
    15:00
    19:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    18:30

    יום א

    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      12:00 - 15:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00

    יום ב

    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 15:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00

    יום ג

    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00

    יום ד

    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 19:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    06:00
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    15:45

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    15:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לקויי תקשורת
    15:00
    19:00
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    12:30

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים במקביל לגני הילדים
    08:30
    12:15

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15

    שחיה בריכה גדולה
    12:30
    22:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    ליקויי תקשורת
    15:00
    19:00
    שחיה בריכה גדולה
    06:00
    15:45
    06:30
    07:00
    07:30
    08:00
    שחיה בריכה גדולה
    08:00
    15:45

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה
    08:00
    19:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    לימוד שחיה לילדים תכנית הילדים והנוער
    15:00
    19:00
    08:30
    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים במקביל לגני הילדים.
    08:30
    11:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    גני ילדים
    08:30
    13:15

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    09:00
    22:00

    שחיה בריכה גדולה
    10:30
    15:45

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    הידרותרפיה קבוצות
    12:00
    15:00

    הידרותרפיה בריכה קטנה
    תוכנית הילדים והנוער שיעורי שחייה
    15:00
    19:00

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00
    09:00
    שחיה בריכה גדולה
    09:00
    16:30
    שחיה בריכה גדולה
    09:00
    16:30

    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    11:00
    14:00
    09:30
    10:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    18:30
    19:00
    שחיה חופשית בריכה קטנה
    שחיית נכים
    19:00
    22:00

    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00
    19:30
    20:00
    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00
    שחיה בריכה גדולה
    20:00
    22:00
    20:30
    21:00
    21:30

    יום א

    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      08:30 - 11:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      09:00 - 22:00
    • שחיה בריכה גדולה
      10:30 - 15:45
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      12:00 - 15:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00

    יום ב

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 15:45
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 15:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00

    יום ג

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 12:30
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      08:30 - 12:15
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:30 - 13:15
    • שחיה בריכה גדולה
      12:30 - 22:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00

    יום ד

    • שחיה בריכה גדולה
      08:00 - 15:45
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      08:00 - 19:00
    • הידרותרפיה בריכה קטנה
      15:00 - 19:00
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      19:00 - 22:00
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00

    יום ה

    • שחיה בריכה גדולה
      06:00 - 15:45
    • שחיה בריכה גדולה
      20:00 - 22:00

    יום ו

    • שחיה בריכה גדולה
      09:00 - 16:30

    שבת

    • שחיה בריכה גדולה
      09:00 - 16:30
    • שחיה חופשית בריכה קטנה
      11:00 - 14:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    08:00
    התעמלות
    בונה עצם אולם ג'ודו
    08:00
    10:00
    התעמלות
    התעמלות בריאותית אולם ג'ודו
    08:00
    09:00
    התעמלות
    בונה עצם אולם ג'ודו
    08:00
    10:00
    התעמלות
    בונה עצם
    08:00
    10:00
    התעמלות
    התעמלות בריאותית אולם ג'ודו
    08:00
    09:00
    08:30
    09:00
    התעמלות
    פילאטיס שיקומי אולם ג'ודו
    09:15
    11:00
    התעמלות
    פילאטיס שיקומי אולם ג'ודו
    09:15
    10:00
    09:30
    10:00
    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00
    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00
    התעמלות
    בונה עצם בכס
    10:00
    11:00
    התעמלות
    פילטיס שיקומי בכס
    10:00
    11:00
    10:30
    11:00
    התעמלות
    פילאטיס שיקומי בכס
    11:00
    12:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    התעמלות
    עיצוב דינמי אולם סימונס
    14:30
    16:00
    15:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    התעמלות
    התעמלות ותנועה אולם ג'ודו
    18:00
    21:00

    התעמלות
    יוגה אולם ג'ודו
    19:00
    20:15

    התעמלות
    אירובי ועיצוב אולם סימונס
    19:15
    20:45
    התעמלות
    ניוון שרירים
    18:00
    19:00
    התעמלות
    התעמלות ותנועה אולם ג'ודו
    18:00
    21:00

    התעמלות
    אירובי ועיצוב אולם סימונס
    19:15
    20:45
    18:30
    19:00
    התעמלות
    פילאטיס אולם סימונס
    19:15
    20:45
    19:30
    20:00
    20:30

    יום א

    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • התעמלות
      18:00 - 21:00
    • התעמלות
      19:00 - 20:15
    • התעמלות
      19:15 - 20:45

    יום ב

    • התעמלות
      08:00 - 09:00
    • התעמלות
      09:15 - 11:00
    • התעמלות
      11:00 - 12:00
    • התעמלות
      18:00 - 19:00

    יום ג

    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • התעמלות
      19:15 - 20:45

    יום ד

    • התעמלות
      08:00 - 10:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00
    • התעמלות
      18:00 - 21:00
    • התעמלות
      19:15 - 20:45

    יום ה

    • התעמלות
      08:00 - 09:00
    • התעמלות
      09:15 - 10:00
    • התעמלות
      10:00 - 11:00

    יום ו

    • התעמלות
      14:30 - 16:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    06:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    06:30
    13:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    06:30
    13:30
    07:00
    07:30
    08:00
    08:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    08:30
    13:30
    09:00
    09:30
    10:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    10:00
    15:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    12:00
    16:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    חדר כושר
    ילדים ונוער
    15:00
    18:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    15:00
    20:00
    חדר כושר
    ילדים ונוער
    15:00
    18:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    15:00
    20:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    17:00
    21:00
    17:30
    18:00
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    18:00
    21:30
    חדר כושר
    פעילות חופשית
    18:00
    21:30
    18:30
    19:00
    19:30
    20:00
    20:30
    21:00

    יום א

    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • חדר כושר
      15:00 - 18:00
    • חדר כושר
      18:00 - 21:30

    יום ב

    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • חדר כושר
      15:00 - 20:00

    יום ג

    • חדר כושר
      06:30 - 13:30
    • חדר כושר
      17:00 - 21:00

    יום ד

    • חדר כושר
      06:30 - 13:30
    • חדר כושר
      15:00 - 18:00
    • חדר כושר
      18:00 - 21:30

    יום ה

    • חדר כושר
      08:30 - 13:30
    • חדר כושר
      15:00 - 20:00

    יום ו

    • חדר כושר
      12:00 - 16:00

    שבת

    • חדר כושר
      10:00 - 15:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    06:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:00
    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית
    06:30
    16:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:00
    טניס שדה
    פעילות חופשית מגרש אחד
    06:30
    16:30
    07:00
    07:30
    08:00
    08:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית
    08:30
    16:00
    09:00
    טניס שדה
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00
    09:30
    10:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    15:30
    16:00
    טניס שדה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    טניס שדה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    16:30
    טניס שדה
    אימון
    16:30
    19:30
    17:00
    17:30
    18:00
    טניס שדה
    אימון בכס''ג
    18:00
    21:30
    טניס שדה
    אימון בכס
    18:00
    21:30
    18:30
    19:00
    19:30
    טניס שדה
    פעילות חופשית
    19:30
    22:00
    20:00
    20:30
    21:00
    21:30

    יום א

    • טניס שדה
      06:30 - 16:00
    • טניס שדה
      16:00 - 18:00

    יום ב

    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • טניס שדה
      18:00 - 21:30

    יום ג

    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • טניס שדה
      16:30 - 19:30
    • טניס שדה
      19:30 - 22:00

    יום ד

    • טניס שדה
      06:30 - 16:00
    • טניס שדה
      16:00 - 18:00

    יום ה

    • טניס שדה
      06:30 - 16:30
    • טניס שדה
      18:00 - 21:30

    יום ו

    • טניס שדה
      08:30 - 16:00

    שבת

    • טניס שדה
      09:00 - 16:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    08:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    10:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    22:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    10:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    08:00
    15:00
    08:30
    09:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    09:00
    16:00
    09:30
    10:00
    טניס שולחן
    לימוד ואימון
    10:00
    12:00
    טניס שולחן
    לימוד ואימון
    10:00
    12:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    12:00
    15:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    12:00
    15:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    טניס שולחן
    לימוד ואימון חוסן
    15:00
    18:00
    טניס שולחן
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00
    טניס שולחן
    לימוד ואימון חוסן
    15:00
    18:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    טניס שולחן
    אימון
    18:00
    20:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    18:00
    22:00
    טניס שולחן
    אימון
    18:00
    20:00
    18:30
    19:00
    19:30
    20:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    20:00
    22:00
    טניס שולחן
    פעילות חופשית
    20:00
    22:00
    20:30
    21:00
    21:30

    יום ב

    • טניס שולחן
      08:00 - 10:00
    • טניס שולחן
      10:00 - 12:00
    • טניס שולחן
      12:00 - 15:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      18:00 - 20:00
    • טניס שולחן
      20:00 - 22:00

    יום ג

    • טניס שולחן
      08:00 - 22:00

    יום ד

    • טניס שולחן
      08:00 - 10:00
    • טניס שולחן
      10:00 - 12:00
    • טניס שולחן
      12:00 - 15:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      18:00 - 22:00

    יום ה

    • טניס שולחן
      08:00 - 15:00
    • טניס שולחן
      15:00 - 18:00
    • טניס שולחן
      18:00 - 20:00
    • טניס שולחן
      20:00 - 22:00

    יום ו

    • טניס שולחן
      09:00 - 16:00

    שבת

    • טניס שולחן
      09:00 - 16:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    10:00
    אופניים
    10:00
    12:00
    אופניים
    10:00
    12:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    אופניים
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00
    אופניים
    חוסן
    15:00
    18:00
    אופניים
    15:00
    18:00
    אופניים
    תכנית ילדים ונוער
    15:00
    18:00
    אופניים
    חוסן
    15:00
    18:00
    15:30
    16:00
    16:30
    17:00
    17:30

    יום א

    • אופניים
      15:00 - 18:00

    יום ב

    • אופניים
      10:00 - 12:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00

    יום ג

    • אופניים
      15:00 - 18:00

    יום ד

    • אופניים
      15:00 - 18:00

    יום ה

    • אופניים
      10:00 - 12:00
    • אופניים
      15:00 - 18:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    16:00
    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    16:00
    18:00
    16:30
    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    16:30
    19:00
    17:00
    17:30
    קוואד רגבי
    אולם כדורסל
    17:30
    21:00
    18:00
    18:30
    19:00
    19:30
    20:00
    20:30

    יום א

    • קוואד רגבי
      16:30 - 19:00

    יום ג

    • קוואד רגבי
      16:00 - 18:00

    יום ד

    • קוואד רגבי
      17:30 - 21:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    16:00
    בוצ'יה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    בוצ'יה
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    16:30
    בוצ'יה
    אולם סימונס
    16:30
    18:30
    בוצ'יה
    אולם סימונס
    16:30
    20:30
    17:00
    17:30
    18:00
    18:30
    19:00
    19:30
    20:00

    יום א

    • בוצ'יה
      16:00 - 18:00

    יום ב

    • בוצ'יה
      16:30 - 18:30

    יום ד

    • בוצ'יה
      16:00 - 18:00

    יום ה

    • בוצ'יה
      16:30 - 20:30
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    16:00
    כדורסל
    סל גל תכנית ילדים ונוער
    16:00
    17:00
    כדורסל
    תכנית ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    16:30
    כדורסל
    אולם סימונס
    16:30
    20:30
    17:00
    כדורסל
    כדורסל אימונים אישיים ליאור דרור
    17:00
    19:30
    17:30
    18:00
    כדורסל
    18:00
    19:30
    18:30
    19:00
    19:30
    כדורסל
    כדורסל בכס
    19:30
    21:00
    כדורסל
    ליגה נכים
    19:30
    22:30
    20:00
    כדורסל
    כדורסל בכס
    20:00
    22:00
    20:30
    21:00
    כדורסל
    אלישרא
    21:00
    22:30
    21:30
    22:00

    יום א

    • כדורסל
      16:00 - 17:00
    • כדורסל
      20:00 - 22:00

    יום ב

    • כדורסל
      19:30 - 21:00
    • כדורסל
      21:00 - 22:30

    יום ג

    • כדורסל
      17:00 - 19:30
    • כדורסל
      19:30 - 22:30

    יום ד

    • כדורסל
      16:00 - 18:00
    • כדורסל
      18:00 - 19:30

    יום ה

    • כדורסל
      16:30 - 20:30
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    07:00
    פעילות פרקינסון
    קב' 2 בריכה קטנה
    07:00
    07:45
    פעילות פרקינסון
    קב' 2 בריכה קטנה
    07:00
    07:45
    07:30
    פעילות פרקינסון
    קב' 3 בריכה קטנה
    07:45
    08:30
    08:00
    פעילות פרקינסון
    קב' 2 התעמלות סימונס
    08:15
    09:00
    פעילות פרקינסון
    קב' 2 התעמלות סימונס
    08:00
    09:15
    פעילות פרקינסון
    קב' 3 בריכה קטנה
    08:00
    08:45
    08:30
    09:00
    פעילות פרקינסון
    קב' 3 התעמלות סימונס
    09:00
    09:45
    פעילות פרקינסון
    קב' 3 התעמלות אולם ג'ודו
    09:15
    10:00
    09:30

    יום ב

    • פעילות פרקינסון
      07:00 - 07:45
    • פעילות פרקינסון
      08:15 - 09:00

    יום ג

    • פעילות פרקינסון
      07:45 - 08:30
    • פעילות פרקינסון
      09:00 - 09:45

    יום ה

    • פעילות פרקינסון
      07:00 - 07:45
    • פעילות פרקינסון
      08:00 - 09:15

    יום ו

    • פעילות פרקינסון
      08:00 - 08:45
    • פעילות פרקינסון
      09:15 - 10:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    20:00
    מקהלה
    גיל בר הדס, מרכז למידה
    20:00
    22:00
    20:30
    21:00
    21:30

    יום ד

    • מקהלה
      20:00 - 22:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    10:30
    ג'ירוקינטיקס
    עמנואל קרטן, אולם סימונס
    10:30
    13:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00

    יום א

    • ג'ירוקינטיקס
      10:30 - 13:30
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    20:00
    ריקודים בכסאות גלגלים מאיה גבע
    סימונס
    20:00
    22:00
    20:30
    21:00
    21:30

    יום א

    • ריקודים בכסאות גלגלים מאיה גבע
      20:00 - 22:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    10:00
    אומנות משקמת
    חדר תרבות
    10:00
    12:00
    10:30
    11:00
    11:30
    12:00
    12:30
    13:00
    13:30
    14:00
    14:30
    15:00
    אומנות משקמת
    חוסן
    15:00
    18:00
    אומנות משקמת
    חוסן
    15:00
    18:00
    15:30
    16:00
    אומנות משקמת
    ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    אומנות משקמת
    ילדים ונוער
    16:00
    18:00
    16:30
    17:00
    17:30
    18:00
    אומנות משקמת
    18:00
    19:00
    אומנות משקמת
    18:00
    19:00
    18:30

    יום א

    • אומנות משקמת
      10:00 - 12:00
    • אומנות משקמת
      16:00 - 18:00

    יום ב

    • אומנות משקמת
      15:00 - 18:00
    • אומנות משקמת
      18:00 - 19:00

    יום ד

    • אומנות משקמת
      16:00 - 18:00

    יום ה

    • אומנות משקמת
      15:00 - 18:00
    • אומנות משקמת
      18:00 - 19:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    11:00
    קבוצת אקטואליה
    איילת אברהם, אולם ג'ודו, גילאי 45-65
    11:00
    12:00
    11:30

    יום ג

    • קבוצת אקטואליה
      11:00 - 12:00
    יום א יום ב יום ג יום ד יום ה יום ו שבת
    17:00
    קבוצת תמיכה חוסן
    נטלי בר-אור, מרכז למידה
    17:00
    18:00
    17:30

    יום ה

    • קבוצת תמיכה חוסן
      17:00 - 18:00
    No events available!

     

     

  • צור קשר