נהלי פתיחה טניס, פזיו ועיסויים

חברי ספיבק יקרים, החל מיום ראשון 17.05.2020 יחזרו לפעילות טניס שדה (פעילות חופשית), טיפולי פיזיותרפיה, ועיסויים. וכל זאת בכפוף ובהתאם להיתר משרד הבריאות ומשרד הספורט, תחת הגבלות ונהלים מיוחדים שנועדו לשמור על בריאותכם ועל בריאות צוות מרכז הספורט לנכים.


* הפעילויות תתאפשרנה רק בהרשמה מראש. * בכניסה למועדון ספיבק תדרשו להציג כרטיס חבר, מילוי הצהרת בריאות ויימדד חום גופכם, מי שחומו עולה על 37.3 מעלות צלזיוס – לא יוכל להיכנס. * לאחר הכניסה למועדון ספיבק ועד תחילת האימון/טיפול ומיד בסיומו ישנה חובה לעטות מסכה על  הפנים והאף. * יש לחטא/לשטוף ידיים לפני ואחרי האימון. *עד הודעה חדשה ובהתאם להוראות משרד הבריאות לא יתאפשר שימוש במקלחות ובחדרי ההלבשה. * אין שימוש חופשי במתקנים האחרים, במגרשים ובאולמות. הכניסה אליהם אסורה. * מרכז הספורט יהיה פתוח בימי א'- ה', בין השעות 08:00-20:00 .

* עד להודעה אחרת מועדון ספיבק יהיה סגור בימים שישי ושבת. * בפעילות במגרשי הטניס: יש להביא מחבטים וכדורים אישיים- לא יותר שימוש בציוד המועדון. * יש לחטא את כיסאות הגלגלים של המועדון לפני ואחרי כל שימוש בהם. * יתאפשר משחק עד ארבעה שחקנים במגרש בו זמנית. רישום לפעילות הטניס והטיפולים יתבצע באמצעות פנייה למזכירות (בטלפון 03-5754444 ) עד שעה 15:00 ביום שלפני הפעילות המיועדת. * לא יהיה ניתן להתאמן ללא הרשמה מראש. * המלתחות והמקלחות יהיו סגורות לשימוש הקהל עד שתינתן הוראה אחרת מטעם משרד הבריאות.

על המתאמנים/מטופלים לעזוב את מתחם ספיבק עם סיום הפעילות. * לא ניתן לעבור ממתקן למתקן באותו היום. * על כל מתאמן להביא איתו בקבוק מים אישי. לפי הוראת משרד הבריאות, מתקני המים הקרים לא יהיו פעילים. * מתקני חיטוי ידיים ממוקמים ברחבי המועדון. שימו לב, הסיכוי לתחלואה קשה או תמותה מנגיף הקורונה קשורה בגורמי סיכון, ביניהם – מחלות לב וריאות, גיל מבוגר, סוכרת, יתר לחץ דם, מחלות כרוניות אחרות, טיפול תרופתי בתרופות המדכאות את מערכת החיסון או מחלות המדכאות את מערכת החיסון, ועוד. אם אתה חושש מהידבקות בקורונה אנא התייעץ עם הרופא המטפל שלך בטרם הגיעך למועדון.

בשאלות או ברורים ניתן לפנות ל  03-5754444 או למייל: anatb@iscd.com בימים א' עד ה' בין השעות 09:00 בבוקר ועד 16:00 או בהודעה בדף הפייסבוק שלנו @ספיבק – מרכז הספורט לנכים. בברכת אימון נעים, צוות ספיבק.