זמן קורונה

חדר הכושר נפתח מחדש!!! לפרטים המלאים לחצו כאן

טניס – משחק חופשי, פזיותרפיה ועיסויים חזרו לפעילות. לפרטים המלאים כאן

לרשותכם קישורים חשובים לזכויות הורים לבעלי מוגבלות ומ"ס רעיונות לפעילות בית. בהצלחה!

שירותים בעת קורונה

מידע זכויות הורים שפה ערבית

פעילויות ברשת

כמו כן איל"ן השיקה קו טלפוני לתקופת משבר הקורונה. הקו החם של איל"ן מיועד למוטבי הארגון ומשפחותיהם, מופעל על ידי עובדים סוציאליים ומעניק מידע בדבר זכויות, סיוע, חיבור לגורמים שונים ותמיכה נפשית. הקו יפעל בימי ראשון עד חמישי בשעות 8:00-20:00 ומספרו:

1-800-505055

 

 

 

 

בתקופה לא פשוטה של הסגר וחוסר יכולת להגיע למרכז הספורט אנו ממליצים להמשיך ולשמור על מסגרת של פעילות יומית שתעזור בשמירה על הכושר למען בריאותנו ותפקודנו. ראשית כמה כללי ברזל (לא משנה הגיל או מצב הפגיעה)

  • הקפידו לבצע פעילות גופנית כלשהי לפחות פעם ביום לפחות 15 דק'
  • הקפידו לשלב בפעילות הגופנית מרכיב אירובי( הליכה או נסיעה בכיסא הגלגלים) כמה שניתן באופן אקטיבי
  • הקפידו להפעיל את מפרקי הגוף באופן פסיבי או אקטיבי עד כמה שניתן
  • הקפידו על שתייה של מים במהלך הפעילות ואחריה. מצורף סרטון ובו מקבץ תרגילים שהוכנו על ידי  חלק מצוות המדריכים, תיהנו ושמרו על ביטחונכם, כל אחד יבצע את התרגילים בביתו לפי יכולתו. ניתן להיעזר בבן משפחה/ מטפל. לצורך עזרה או שמירה על הבטיחות. יחד נעבור את התקופה הלא פשוטה הזו. אנו פה בשבילכם; ההנהלה וצוות המרכז.
שומרים על כושר

בעמוד זה ריכזנו בעבורכם מידע, הכוונה ורעיונות לתקופת ההסגר. מענה טלפוני במשרד יינתן בין השעות09:00 עד 16:00 בטלפון 03-6131912 ספורטאים הרוצים להשאיל ציוד אישי כגון כיסאות גלגלים יכולים לעשות זאת בתיאום טלפוני עם ברוך חגאי.  ספורטאים המעוניינים לקבל תכנית אימונים אישית לשמירה על כושר יכולים לעשות זאת דרך ברוך חגאי ורכז הספורט הטיפולי פבל פישביין. חברי מועדון שחשים צורך בסיוע ותמיכה נפשית או לכל סיוע אחר, מוזמנים לפנות לאיילת אברהם, מנהלת השירות הסוציאלי. אנו נפרסם פרטים בהמשך כיצד לבצע פנייה בנושאים אלה. כמו כן נדאג לעדכן אתכם באופן שוטף בהודעות טקסט, ובדף הפייסבוק ספיבק – מרכז הספורט לנכים 

סיוע ופעילויות