תפריט סגור

זמן קורונה

חברי וחברות ספיבק היקרים,

ספיבק – מרכז הספורט לנכים פועל על פי הנחיות משרד הבריאות להתמודדות עם מגפת הקורונה ואנו פועלים לשמור על בריאותכם ובריאות הצוותים.

במידה וקיימות אצלך מחלות רקע או שקיים חשש לתחלואה קשה בעקבות הידבקות אפשרית בקורונה עליך להתייעץ עם הרופא/ה המטפל/ת לפני כניסתך לפעילות במרכז הספורט.

ספיבק הוא לא רק מועדון ספורט, הוא הרבה יותר מזה: הוא בית מגוון ועשיר בתכניות ושירותים עבור אוכלוסיות מגוונות של אנשים עם מוגבלויות. חלק גדול מהתקציב מגיע מתרומות וחלקו האחר מפעילות. כמו כל המשק, גם ספיבק חווה פגיעה קשה וקיומו אינו מובן מאליו. אנחנו נערכים לפעילות בשגרה חדשה על מנת לוודא את המשך שגשוגו של המועדון לטווח הארוך.

שעות הפתיחה של המועדון  בימים א'-ה' בשעות 07:00-22:00, וביום ו', בשעות 07:00-16:30 (חדר כושר עד 13:00)  שימו לב, שעת הסגירה היא השעה בה שערי המועדון ינעלו, למען ביטחונכם עליכם להיות מחוץ למתחם המועדון בשעת הסגירה. שעות הפעילות במתקנים הינם בהתאם ללוח הזמנים שמפורסם באתר ב"לוח זמנים".

יש לכם שאלות? אנחנו זמינים גם במייל וגם בטלפון:

שעות המזכירות בימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00. שעות הפתיחה של כל מתקן מפורטות בלוח הזמנים.

ניתן ליצור קשר בנוגע ללוחות הזמנים ובכל נושא אחר עם מזכירות מרכז הספורט בטלפון 03-5754444 (שלוחה 238 – ענת, 200-שני), באימייל anatb@iscd.com  או בהודעה פרטית בדף הפייסבוק שלנו @ספיבק – מרכז הספורט לנכים.

שימו לב, העישון לסוגיו במתחם ספיבק, כולל השטחים הפתוחים והחצרות, אסור.

צוות ספיבק

**********

 

מבצע חיסונים בספיבק

בחודש ינואר 2021 התקיים בשיתוף עמותת איל"ן, משרד הרווחה ומד"א במרכז הספורט ספיבק מבצע חיסונים לוירוס הקורונה.

בימי החיסון הראשון והשני חוסנו כ- 1,400 חברי עמותת איל"ן ובני משפחתם.

         

נגישות